Wczytuję dane...

Łóżka składane z grubym materacem

Wszystkie łóżka z tej kategorii są produkowane we Włoszech - to naprawdę solidne produkty wysokiej jakości, dlatego są to artykuły najczęściej kupowane u nas przez hotele wszystkich kategorii, również  te o najwyższym standardzie. Złożone dostawki zajmują więcej miejsca niż klasyczne łóżka składane i polowe, za sprawą grubego, wygodnego materaca, który musi się w nich pomieścić. Ich rama jest cięższa i solidniejsza, co za tym idzie, łóżko ma większą wytrzymałość, dlatego modele te są dodatkowo wyposażone w kółeczka, ułatwiające ich transport bez dźwigania. Poziom komfortu można zwiększyć wybierając odpowiednią grubość materaca.

 

Oferowane przez nas dostawki dostarczane są nie tylko do hoteli, pensjonatów czy domów prywatnych. Wyposażone w dodatkowe pokrowce z atestami PZH są też wykorzystywane w branży medycznej i można je znaleźć w szpitalach i w wydziałach zarządzania kryzysowego. 

 

 Warto podkreślić, że nasza firma oferuje też możliwość wynajmu dostawek, w razie nagłej potrzeby chwilowego zwiększenia miejsc noclegowych. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów