Wczytuję dane...

Łóżka składane z grubym materacem

Wszystkie łóżka oferowane w tej kategorii są produkowane we Włoszech.Są to rzeczywiście solidne produkty o wysokiej jakości . Łóżka polowe składane z grubym materacem  to artykuły najczęściej kupowane  przez hotele wszystkich kategorii nawet  te o najwyższym standardzie, ośrodki wczasowe i pensjonaty ale także przez klientów indywidualnych . Złożone dostawki zajmują  tyle samo miejsca  jak  klasyczne łóżka składane i polowe, ale za sprawą grubego, wygodnego materaca, komfort spania jest znacznie wyższy.  Rama w dostawkach Luksor jest cięższa i solidniejsza, co za tym idzie, łóżko ma większą wytrzymałość.  Wszystkie modele dostawek  są dodatkowo wyposażone w kółeczka, ułatwiające transport bez dźwigania. Poziom komfortu odpoczynku  można zwiększyć wybierając odpowiednią grubość materaca.

 

Oferowane przez nas dostawki dostarczane są nie tylko do hoteli, pensjonatów czy domów prywatnych. Wyposażone w dodatkowe pokrowce z atestami PZH są też wykorzystywane w branży medycznej i można je znaleźć w szpitalach i w wydziałach zarządzania kryzysowego. 

 

 Warto podkreślić, że nasza firma oferuje też możliwość wynajmu dostawek, w razie nagłej potrzeby chwilowego zwiększenia miejsc noclegowych. W takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt w celu omówienia szczegółowych warunków.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów