Wczytuję dane...
Łóżko składane / polowe, dostawka hotelowa TORINO 80 x 190 cm z pokrowcem
affix-image
465,00 PLN

Łóżko składane na kółkach, dostawka hotelowa TORINO z pokrowcem na złożone łóżko.

Świetne łóżko składane produkcji włoskiej na stalowym stelaż, wypełnionym wewnątrz stalową siatką, z komfortowym materacem o grubości ok 10 cm

Łóżko składane TORINO - to bliźniaczy model Como, główna różnica leży w budowie obu łóżek. Choć posiadają taką samą ramę zbudowaną z okrągłego profilu stalowego, dno TORINO wypełnione jest stalową siatką. Konstrukcja ta sprawia, że TORINO jest bardziej miękkie. Siatka jest też bardziej wytrzymała w przypadku dynamicznego siadania lub podskakiwania niż deski, dlatego jest lepszym i bezpieczniejszym wyborem, jeżeli mają na nim spać dzieci.

TORINO podobne jest  więc do klasycznych polówek, jednak gruby ok  10 centymetrowy materac z wysokopuszystej pianki, zapewnia nieporównywalny do nich komfort snu. Wyposażone jest też w kółka, ułatwiające jego przesuwanie, gdy jest złożone.  Wyprodukowano we Włoszech. 

Łóżko składane Torino może służyć jako wygodna dostawka hotelowa w obiektach hotelowych, szkołach czy ośrodkach wczasowych.

W zestawie znajduje się pokrowiec przeciwkurzowy w kolorze czarnym , zabezpieczający ramę i materac przed zabrudzeniem i zakurzeniem podczas przechowywania. Pokrowiec wykonany jest z  tkaniny  wigofil.

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 190 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x 10 cm, kolor granatowy lub ecru

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 11,5 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

Materac z ochraniaczem FROTTE

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.