Wczytuję dane...

 Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach przedstawiamy łóżko składane COMO, które jest popularnym  wygodnym łóżkiem  składanym na kółkach wykorzystywanym w pokojach gościnnych, apartamentach, hotelach, ale przede wszystkim w naszych domach. Wygodny materac jest odpowiedni dla naszego kręgosłupa i pozwoli naszym gościom wyspać się i radośnie rozpocząć nowy kolejny dzień. 

 Łóżko polowe składane  Como budową przypomina klasyczne łóżka składane, gdyż jego rama zbudowana jest z okrągłego profilu stalowego, jednak ze względu na gruby, 10 cm materac z wysokopuszystej pianki i dno łóżka zbudowane z 15 elastycznych deseczek, komfortem bliżej mu do dostawek stosowanych w hotelach.

COMO posiada kółka, ułatwiające jego transport w postaci złożonej i antypoślizgowe, ochronne nakładki na nogach, dzięki czemu rozłożone nie przesuwa się i nie rysuje podłogi. To świetne, wygodne łóżko którego wysoką jakość wykonania zapewniają nasi producenci we Włoszech

ŁÓżko składane Como po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, ale na okres kiedy jest nieużywane proponujemy dokupić pokrowiec antykurzowy, który zabezpieczy materac  przed zabrudzeniem i sprawi ,że nasze łóżko będzie niewidoczne.Nasi klienci często pytają się nas który model łóżka wybrać jako podstawowe dodatkowe łóżko dla gości.  Wtedy najczęściej  proponujemy wybór łóżka Como z materacem o grubości 10 cm , lub z materacem Premium o grubości około 13 cm. 

Do łóżka proponujemy dodatkowe akcesoria 

-pokrowiec antykurzowy

-wodoodporny ochraniacz na materac z tkaniny frotte lub molton

-zestaw pościeli

-prześcieradło na gumkę

-kpl pasów łączący na stałe materac ze stelażem

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 190 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x 10 cm, kolor granatowy 

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 13,5 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę zamówionego łóżka prosto pod wskazany adres.

Łóżka na czas wysyłki są zapakowane w dedykowany karton ,który chroni go przed uszkodzeniem podczas transportu.


INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...