Wczytuję dane...
Komfortowe Łóżko składane dostawka hotelowa 90x200 LUXOR materac Premium ok 13 cm grubości
affix-image
635,00 PLN

NOWOŚĆ - Komfortowe łóżko składane LUXOR PREMIUM  200 X 90 cm z materacem o grubości ok 13 cm .

Dostawka hotelowa LUXOR PREMIUM to najnowsze łóżko w naszej ofercie. Wyprodukowane specjalnie na nasze zamówienie, wyróżnia się najgrubszym materacem dostępnym na rynku, o grubości aż około 13 cm! Zapewnia on najwyższy komfort snu dzięki użytym w nim materiałom: wysokopuszystej piance o dużej gęstości, idealnie układającej się do ciała, obszytej przepikowaną, pogrubioną tkaniną z dodatkową, spodnią warstwą otuliny. 

Materac spoczywa na stalowym stelażu, wykonanym ze wzmocnionego prostokątnego profilu malowanego proszkowo, z dnem wypełnionym deseczkami ze sklejki wielowarstwowej, co pozwala na maksymalne obciążanie łóżka do 120 kg. 

Po złożeniu stelaż blokowany jest za pomocą specjalnego uchwytu, zapobiegającego samoistnemu otwieraniu się łóżka jak i wysuwaniu się z niego materaca. Materac nie jest połączony na stałe ze stelażem, rama łóżka swoją budową zabezpiecza go tylko  przed zsunięciem z przodu i z tyłu. Stąd też nasza firma przygotowała dla Państwa  bardzo przydatny w użytkowaniu kpl pasów ,który połączy na stałe materac ze stelażem w cenie dodatkowej 35 zł. Nasze łóżka Luxor z materacem Premium znajdziecie Państwo na wyposażeniu we wszystkich  nawet pięciogwiazdkowych hotelach, które zainwestowały w zwiększenie komfortu  i wygodę odpoczynku w swoich obiektach. 

Każde łóżko LUXOR posiada nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę podłogi oraz kółka ułatwiające jego przesuwanie w pozycji złożonej. Łóżko Luxor jest wyposażone   wygodny system automatycznego rozkładania nóżek. Łóżka Luxor są dostępne od ręki  i są wysyłane do wszystkich najdalszych miejscowości w Polsce przesyłką kurierską ,lub przy zamówieniach większej ilości łóżek organizujemy dedykowany transport. Każde wysyłane łóżko polowe jest zapakowane w karton ,który ma za zadanie ochronę produktu podczas transportu.

Do łóżka  polowego składanego proponujemy zakup dodatkowych akcesoriów -  pokrowiec antykurzowy ,wodoodporny ochraniacz na materac, lub prześcieradło, zestaw pościeli/ kołdra z poduszką i pościelą,/ewentualnie pokrowiec medyczny, kpl pasów.

Dane techniczne łóżka: 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  90 x 200 x 43 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x głębokość): 90 x 110 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 185 x 90 x ok.13 cm

- Dopuszczalne obciążenie: 120 kg

- Waga: ok. 18 kg

Łóżka mają certyfikat TÜV!

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA LUXOR PREMIUM

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4 x kółka, 4 x nakrętki, 4 x nakładki plastikowe

3. Wkładamy kółka w otwory nóg na środku ramy i od góry zakładamy nakrętki.

4. Plastikowe nakładki zakładamy na nogi u szczytu ramy.