Wczytuję dane...
Model: lezaktorebka
Kod producenta: lezaktorebka
Waga produktu: 2.20 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 1 dni

Lekki, poręczny leżak z drewnianymi podłokietnikami, składany do pokrowca.

Ten model to idealne połączenie leżaka składanego do pokrowca i wygodnego fotela aluminiowego. Lekki, wytrzymały i kompaktowy, składany do torebki to idealny kompan wszelkich wycieczek, urlopów i innych wyjazdów wypoczynkowych. 

Leżak szybko i łatwo się rozkłada, a ponieważ mieści się w malutkim, praktycznym pokrowcu z paskiem do noszenia, doskonale nadaje się do zabrania w podróż każdym środkiem transportu, od kajaka po samolot. Maksimum wypoczynku i minimum bagażu - całość waży niewiele ponad 2 kg. Ten leżak będzie zawsze pod ręką, zmieści się w każdej walizce a nawet w damskiej torebce, w której, jak wiadomo, wiele zmieścić się może :) 

Stelaż wykonany jest z trwałej, nierdzewnej rurki aluminiowej a pokrycie ze wzmocnionej, kolorowej,  tkaniny bawełnianejWygodne, drewniane podłokietniki, wykonane z drewna bukowego, zapewniają dodatkową wygodę oraz ułatwiają siadanie i wstawanie z leżaka. Dzięki swej konstrukcji jest wyjątkowo poręczny, można go też szybko złożyć na pół, jest wtedy całkiem płaski i zajmuje niewiele miejsca. 

Wymiary:

waga: 2,2 kg

po złożeniu do pokrowca: 68 x 26 x 7 cm

wymiary leżaka: wysokość 27 cm, szerokość (siedzisko) 40 cm, długość tkaniny 113 cm

dopuszczalne obciążenie:  100 kg

 TĘCZA

 

KOLOROWE PASY

KOLOROWE OCZKA

ZŁOŻONY NA PÓŁ

RURKI LEŻAKA

WYMIARY LEŻAKA

WYMIARY PO ZŁOŻENIU NA PÓŁ

WYMIARY TORBY

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...