Wczytuję dane...
ŁÓŻKO POLOWE bez materaca KOS
affix-image
399,00 PLN
Model: lozkokos
Waga produktu: 8 kg
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Wysyłka tego produktu już od: 40 PLN

Mocne i wytrzymałe łóżko składane, które jest przeznaczone do odpoczynku dla dorosłych i dla dzieci i jest wykorzystywane jako dodatkowe spanie dla naszych gości. Dzięki niewielkim rozmiarom jest wygodne do przechowywania w małych mieszkaniach, oraz do transportu.

Stelaż  łóżka polowego wykonany jest z rurki stalowej o średnicy 20 mm specjalnie wzmocnionej w newralgicznych miejscach tak by wytrzymało osobę o wadze 110-115 kg.

Stelaż w kolorze srebrnym jest pokryty mocną atestowaną tkaniną poliestrową odporną na warunki atmosferyczne, w kolorach ciemnych- granatowym, zielonym czarnym.

Łóżko jest stabilne, bezpieczne i wytrzymałe. Dzięki wysokim nogom jest wygodne do wstawania oraz siadania szczególnie dla osób starszych. Nasze łóżko zostało perfekcyjnie dopracowane pod względem konstrukcyjnym tak by było wygodne, stabilne i bezpieczne dla dzieci i osób starszych.

Łóżko posiada nakładki antypoślizowe, które zabezpieczają powierzchnię podłogi przed uszkodzeniem oraz niekontrolowanym przesuwaniem się łóżka.

Do łóżka możecie Państwo dokupić torbę pokrowiec, która zabezpieczy łóżko przed zakurzeniem i ułatwi transport łóżka.

Dane techniczne łóżka polowego.

Wymiary po rozłożeniu

-długość 190 cm.

-szerokość 77cm.

-wysokość 40cm.

Wymiary po złożeniu

-długość 95 cm

-szerokość 77cm.

-wysokość 10 cm.

-waga 8,5 kg.

- rurka stalowa o średnicy 20 mm i ścince 2 mm.

-malowana elektrostatycznie

-maksymalne obciążenie 115kg