Wczytuję dane...
Model: ibiza-lux
Waga produktu: 5.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka zamówienia: 2 dni
EAN: 8002599041183

Kup cały komplet !

Łóżko polowe, składane IBIZA LUX z regulowaną wysokością zagłówka i materacem 3 cm.  

 Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach przestawiamy  łóżko polowe IBIZA LUX, które to jest wygodnym  i niedrogim  rozwiązaniem dodatkowego łóżka do domu i ogrodu. Choć z wyglądu przypomina zwykłą polówkę, bije ją na głowę wygodą, dzięki materacowi o grubości 3 cm.  Małe, łatwo składane łóżko można wykorzystać zarówno w domu jak i ogrodzie. Sprawdzi się jako leżanka do opalania i jako całkiem wygodny, awaryjny nocleg dla niespodziewanych gości. Kompaktowe wymiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie  go nawet przy ograniczonej ilości wolnego miejsca. 

Stelaż łóżka polowego IBIZA został wykonany z rurki stalowej  o średnicy 12 mm i grubości 1,2 mm, co sprawia, że ta niepozorna na oko konstrukcja jest mocna i wytrzymała - można ją obciążyć masą do 100 kg. Materac połączony jest ze stelażem sprężynami, nogi zaś posiadają antypoślizgowe nakładki, jednocześnie chroniące podłogę przed zarysowaniem. 

Niewątpliwą zaletą jest również regulowany zagłówek. Jego pięciostopniowa regulacja pozwala nam wybrać najwygodniejszą pozycję. 

IBIZA LUX różni się od swojej niemalże bliźniaczej siostry, IBIZY wysokością nóg - mają one 40 cm wysokości, co ułatwia znacząco wstawanie i siadanie na niej, Wygodny zagłówek regulowany jest przez  specjalny mechanizm regulacji zagłówka, który  - działa tak, jak mechanizmy w wersalkach.

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  68 x 189 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 70 x 68 x 25 cm

Grubość materaca: 3 cm 

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 5,5 kg

- Regulacja zagłówka: 5-cio stopniowa

Dostępny kolor tkaniny - blado zielony, szary, jesień

DOSTĘPNE KOLORY:

BLADO ZIELONY

SZARY

JESIEŃ

Polecamy także zakup
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...